.NET/Full-stack programuotojas @Axioma

Vilnius, Kaunas | Full-time | Partially remote

Hireview dirba su įmone Axioma Metering, kuri kuria ir gamina ultragarsinius šilumos, vandens apskaitos ir duomenų valdymo prietaisus. Bendrovė yra viena iš ultragarso technologijos taikymo pradininkių ir lyderių Baltijos šalyse. Įmonė jau yra pagaminusi daugiau kaip 2,5 milijono vandens skaitiklių, 300 tūkstančių šilumos apskaitos prietaisų bei daugiau kaip 3,5 mln. nuotolinio valdymo duomenų gavimo punktų.

Šiuo metu jie ieško naujo komandos nario, .NET programuotojo, kuris prisijungtų prie sparčiai augančios ir ambicingos įmonės.

Atsakomybės:

  • Vystysi gamybos valdymo sistemas;
  • Kursi ir vystysi IoT platformas;
  • Plėtosi vidines įmonės sistemas (tiekimo, sandėlių, užsakymų valdymas).

Reikalavimai:

  • Esi įgijęs (-us) išsilavinimą IT srityje arba esi paskutinio kurso studentas (-ė);
  • Turi patirties su C#, .NET Core, JavaScript, MS SQL arba kitomis DBVS (MySQL, PostgreSQL).

Mes jums siūlome:

  • Ambicingą ir itin sparčiai augančią įmonę, kurioje niekada netrūks įdomių iššūkių ir pergalės skonio;
  • Laisvę prisidėti prie procesų tobulinimo, eksperimentuoti, inicijuoti ir įgyvendinti naujas idėjas taikant savo know-how;
  • 15‘os punktų papildomų naudų darbuotojams krepšelį (metinės premijos, galimybė dalyvauti mokymuose, didieji metiniai renginiai, dovanos, poilsio zonos su kava, žaidimai ir užkandžiai);
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Nuotolinio darbo galimybę ir lanksčias darbo valandas;
  • Atlyginimą nuo 2000 eur/mėn net.